KIM JESTEM

Nazywam się Piotr Piątek, jestem fotografem i retuszerem. Posiadając wieloletnie doświadczenie fotograficzne w 2008r założyłem firmę realizującą kompleksowe produkcje zdjęciowe dla potrzeb reklamy.

Przez ostatnie lata firma ewoluowała z agencji zajmującej się produkcjami zdjęciowym z rożnych dziedzin po agencje produkcyjną wykonującą specjalistyczne zlecenia z zakresu fotografii reklamowej, fotografii architektury oraz fotografii wizerunkowej dla różnych branż.

Kilkunastoletnie doświadczenie w fotografii oraz kilkuletnia działalność zawodowa na tym polu pozwola mi rozszerzyć oferowane usługi o doradztwo i pomoc w całym zakresie powstawania elementów wizualnych, które mogą być niezbędne w prowadzeniu działalności gospodraczej przez różne podmioty.

Produkcje fotograficzne to najczęściej praca zespołowa. Nie mogę zapomnieć w tym miejscu o moich współpracownikach i specjalistach z różnych branż współpracujących ze mną przy konkretnych projektach i realizacjach. Razem współtworzymy wysokiej jakości produkty pod marką Sun-Media.

Wielu moich klientów to firmy, których obsługuję od samego początku. Ich zadowolenie oraz zaufanie jakim mnie obdarzają jest dla mnie najważniejsze. Dzięki niemu ciągle mogę realizować jeszcze lepsze produkcje fotograficzne.

Zapraszamy do zapoznania się z tym co mogę zaoferować dla rozwoju Twojej marki lub produktu.

Sun-Media
Kompleksowe produkcje fotograficzne
dla potrzeb promocji i reklamy.
Zakres
Fotografia
Retusz i postprodukcja
Doradztwo
Kontakt do mnie
  • +48 509 875 655
  • kontakt@sun-media.pl
Przyłącz się